Klik di sini untuk menunjukkan sepanduk ANDA di halaman ini dan hanya membayar untuk kejayaan

Syarikat penerbangan Lapangan Terbang Penerbangan Breaking Travel News Perjalanan Perniagaan Kanada Berita Terkini orang Pelancongan pengangkutan Berita Wire Perjalanan

Chorus Aviation Inc. memilih Lembaga Pengarah baharu

Chorus Aviation Inc. memilih Lembaga Pengarah baharu
Chorus Aviation Inc. memilih Lembaga Pengarah baharu
Ditulis oleh Harry Johnson

Chorus Aviation Inc. mengumumkan keputusan undian mengenai pemilihan pengarah pada mesyuarat tahunan pemegang saham maya yang diadakan pada 27 Jun 2022.

Jumlah saham yang diwakili oleh pemegang saham yang hadir secara maya dan melalui proksi pada mesyuarat itu ialah 76,678,672 dan mewakili 37.76% saham terbitan dan tertunggak Chorus dengan hak mengundi.

Pemegang jumlah saham yang diperlukan memilih semua item perniagaan.

Surat pekeliling proxy Chorus memberikan 10 calon kepada Lembaga Pengarah.

Keputusan terperinci undian untuk pemilihan pengarah dinyatakan di bawah.

penamaUndi Untuk% UntukUndi Ditahan% Ditahan
Karen Cramm76,020,31099.10%688,9620.90%
Gail hamilton76,199,70299.38%478,9700.62%
R Stephen Hannahs76,174,89299.34%503,7800.66%
Alan Jenkins76,148,76499.31%529,9080.69%
Amos Kazzaz76,207,39899.39%471,2740.61%
David Levenson76,235,51299.42%443,1600.58%
Marie-Lucie Morin68,038,04588.74%8,636,43011.26%
Joseph D. Randell76,257,57099.45%421,1020.55%
Paul Rivett75,968,96399.09%697,9370.91%
Frank Yu76,233,03399.42%445,6390.58%

Beribu pejabat di Halifax, Nova Scotia, Chorus ialah penyedia bersepadu penyelesaian penerbangan serantau, termasuk perkhidmatan pengurusan aset.

Anak-anak syarikat utamanya ialah: Falko Regional Aircraft, syarikat pemberi pajak pesawat terbesar di dunia dan pengurus aset yang memberi tumpuan semata-mata kepada segmen pajakan pesawat serantau; Penerbangan Jazz, penyedia tunggal perkhidmatan udara serantau untuk Air Canada; dan Voyageur Aviation, penyedia penyewaan udara khusus, pengubahsuaian pesawat dan perkhidmatan penyediaan alat ganti kepada pelanggan penerbangan serantau di seluruh dunia.

Bersama-sama, anak syarikat Chorus menyediakan perkhidmatan sokongan yang merangkumi setiap peringkat kitaran hayat pesawat serantau, termasuk pemerolehan dan pajakan pesawat; pengubahsuaian pesawat, kejuruteraan, pengubahsuaian, guna semula dan peralihan; penerbangan kontrak; penyelenggaraan pesawat dan komponen, pembongkaran dan penyediaan bahagian.

Berita Berkaitan

Mengenai Pengarang

Harry Johnson

Harry Johnson telah menjadi penyunting tugas untuk eTurboNews selama mroe daripada 20 tahun. Dia tinggal di Honolulu, Hawaii, dan berasal dari Eropah. Dia suka menulis dan membuat liputan berita.

Tinggalkan Komen

Kongsi ke...